ПОТРЕСНА СЦЕНА ВО НОВ БЕЛГРАД: Маж се полил со бензин и се запалил

од Stefanija Kuzmanovska

Вистинската драма се одвивала денеска во Нов Белград, во улицата Агостина Нета. Имено, маж се полил со бензин и се запалил.

Според информациите, огнот бил брзо изгаснат.

Тој бил пренесен во Ургентниот центар.

Слични содржини