Повеќе од провокативно – Хајди Клум со топлес фотосесија на плажа (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Германскиот супермодел Хајди Клум е на одмор со сопругот – музичарот Том Каулиц. Додека се забавуваше на плажа, нејзиниот сопруг направи зачинета фотосесија за славната личност, чии резултати ги сподели на Инстаграм.

На серија фотографии, Хајди позира топлес под заоѓањето на сонцето и изгледа многу задоволна од резултатот.

Таа се пошегува на сметка на славниот фотограф Џон Ранкин, шегувајќи се дека тој веќе има ривал.

„Мислам дека Том сака да ти ја преземе работата”, напиша манекенката.

Клум (48) и Каулиц (31) се во брак две години. И покрај разликата во возраста, парот е среќен и често покажува чувство на отвореност.

Претходно, моделот беше во брак со стилистот Рик Пипино (од 1997 до 2002 година) и пејачот Сил (од 2005 до 2014 година).

Има четири деца: две ќерки – Лени (17 години) и Лу (11 години), како и два сина – Хенри (15 години) и Јохан (14 години).

Хајди го роди Лени во мај 2004 година, кратко време по разделбата со италијанскиот бизнисмен Флавио Бриаторе. Во декември 2009 година, девојчето беше посвоено од Сил.

Слични содржини