Преку ноќ ги полуде сите: Оваа балерина плени со неверојатна убавина (ФОТО)

од Elena Daskalova

Камерон Ер е балерина која доаѓа од Велика Британија и имала највисоки оценки по класичен, џез и модерен балет.

каме

Но, наместо да танцува, таа се посветила на својот профил на Инстаграм, во обид да биде влијателна. Нејзе ѝ помогнала популарната инста-моделка Деми Роуз, со која се пријателки и заедно патуваат и се фотографираат.

View this post on Instagram

Set from @loungeunderwear 😍😜😜😜

A post shared by Cameron Valentina Eyre (@misssvalentina) on

Па така, на сметка на Деми, популарност стекна и балерината Камерон, која веќе со својата убавина привлекува сè повеќе и повеќе внимание, особено кај претставниците на посилниот пол.

View this post on Instagram

SHE GOT HER HOLIDAY PICS BACKKKK

A post shared by Cameron Valentina Eyre (@misssvalentina) on

Слични содржини