Провокативната Рита Ора објави жешка фотка со проѕирен градник (ФОТО)

од Elena Daskalova

Популарната Рита Ора во секој момент знае како да го привлече вниманието кон себе, а со последната објава тоа и го постигна.

Прекрасната Рита на новата фотографија позира во проѕирен црн градник од тантела. Секако, лајковите и позитивните коментари не изостанале.

Во описот на фотографијата напишала: „Кажете им дека сум зафатена. Антисоцијален чудак сум. Ќе се вратам.“

Ова не е првпат познатата пејачка со албанско потекло да провоцира на социјалните мрежи, а имало и коментари дека другпат била дури и похрабра во објавите.

View this post on Instagram

Tell em I’m busy. Being an antisocial weirdo. Brb.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Слични содржини