Ријана во јавност првпат по породувањето

од Берта Китинска

Ријана за прв пат се појави во јавноста по породувањето и уште еднаш докажа колку е екстравагантна кога е модниот стил во прашање.

Познатата пејачка за време на бременоста предизвика бура во јавноста и поделени мислења. Повод за коментирање беше нејзиното облекување, за кое многумина сметаа дека е непримерно за трудница.

Ријана сега за прв пат по породувањето се појави на фестивалот Wireless во Лондон и уште еднаш докажа дека секогаш ќе предизвикува коментари за нејзиниот моден вкус.

ФОТО: PROFIMEDIA

Слични содржини