Актуелно
Почетна / Сцена / Рики Мартин објави фотографии од неговиот 5-месечен син: Бебето во куќата!

Рики Мартин објави фотографии од неговиот 5-месечен син: Бебето во куќата!

Пејачот Рики Мартин и неговиот сопруг Џван Јусеф добија уште едно бебе минатиот октомври. 48-годишната sвезда сега објави фотографии на 5-месечниот син Рен како си игра со ќебе.

„Ова е Рен Мартин-Јусеф. Бебето во куќата, напиша гордиот татко.

Тој со својот сопруг одгледува 15-месечно девојче Лусија и 11-годишните близнаци Матео и Валентин.

loading...