Сандра Африка целосно гола на јахта (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Популарната српска пејачка Сандра Африка важи за една од најатрактивните жени на јавната сцена, а со последната фотографија која ја објави на социјалната мрежа Инстаграм уште еднаш докажа зошто ја носи таа титула со години.

Имено, пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира целосно гола, додека на себе носи само шешир.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika)

Слични содржини