СДСМ: Смееме ли да дозволиме Апасиев да ги уништи нашите надежи и соништа? (ВИДЕО)

од Vladimir Zorba

Смееме ли да дозволиме оваа личност да ги уништи нашите надежи и соништа?, сподели СДСМ на својот Фејсбук профил.

„Да не дозволиме да изгори сонот на граѓаните! Важно да се погледне и коментира!“, додава СДСМ до видеото кое го сподели.

Слични содржини