Се пофали на Фејсбук: Шилегов доби нов член во семејството (фото)

од Берта Китинска

Градоначалникот на град Скопје, Петре Шилегов на својот Фејсбук профил објави убава вест. 

Имено Шилегов се пофали дека неговото семејство се зголемило за уште еден член. 

Станува збор за Тоби Шилегов, новото милениче на семејството. 

Добредојде Тоби Шилегов 😊♥️

Публикувахте от Петре Шилегов в Петък, 31 юли 2020 г.

 

loading...

Слични содржини