Актуелно
Почетна / Сцена / Се сеќавате ли? Ова беше првата објава на Карлеуша на Инстаграм (ФОТО)

Се сеќавате ли? Ова беше првата објава на Карлеуша на Инстаграм (ФОТО)

Јелена Карлеуша денеска на Инстаграм ја следат повеќе од два милиона следбеници, а таа има објавено повеќе од 3.500 фотографии и видеа.

Но, на самиот почеток не било баш така. Таа постепено дошла до оваа бројка, а за тоа морала да се потруди. Профилот го отвори во 2012 година, а многумина воопшто не се сеќаваат која беше нејзината прва објава.

Се работи за фотографија од ќерките Атина и Ника, со едноставен коментар „Моето сè“. Интересно е што истата фотографија имала над 6.000 лајкови, но денеска Карлеуша на своите објави секогаш има над 50.000 лајкови, а некогаш таа бројка е и доста поголема.

loading...