„Секогаш цмиздрам, без исклучок“: Анастасија Ражнатовиќ ја покажа емотивната страна

од Stefanija Kuzmanovska

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ често објавува некои работи од приватниот живот на Инстаграм. Овој пат наследничката на Цеца ја покажа својата емотивна страна.

Имено, Анастасија призна дека плаче додека гледа серии или филмови.

„Може ли некогаш да се случи да не плачам поради серија /филм? Секогаш цмиздрам, без исклучок“, напиша Анастасија.

loading...

Слични содржини