Секси нозете на Лидија Вукичевиќ ги залудеа мажите на социјалните мрежи (ФОТО)

од Aleksandar Petrovski

Актерката Лидија Вукичевиќ со својот изглед во шестата деценија руши многу предрасуди за возраста, па дури и двојно помладите жени можат да и завидат на нејзиниот виток стас.

Лидија редовно објавува свои фотографии на социјалната мрежа Инстаграм, а со нејзината последна слика предизвика вистинска збрка.

Редовно се грижи за својот изглед и многу внимание посветува на негувањето на своето тело, па овој пат ги истакна затегнатите нозе.

Нешто по кое актерката е секако препознатлива, секако се долгите нозе, по кои би било тешко да се погоди дека актерката има 58 години.

loading...

Слични содржини