Селена Гомез има ново момче (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Според US Weekly, Селена Гомез напорно се труди да ја заштити својата приватност, но тоа не оди според планираното.

Пејачката наводно веќе некое време е во врска со 33-годишниот музичар Ендрју Тагарт.

Инаку, Ендру неодамна раскина со Ив Џобс, ќерката на Стив Џобс.

Сликите кои кружат на социјалните мрежи ги поткрепуваат шпекулациите дека Селена и Ендру се во романтична врска, а неодамна беа фотографирани во куглана со пријателите.

Слични содржини