Сестрата на Нејмар ги полуде обожавателите со ФОТОГРАФИИ ОД ПЛАЖА

од Stefanija Kuzmanovska

Бразилскиот фудбалер и ѕвезда на ПСЖ, Нејмар се опоравува од повредата што ја заработи на средината на декември 2020 година на натпреварот против Лион. Сепак, тоа нема да биде неговиот единствен проблем оваа година.

Имено, неговата сестра Рафаела, која ја следат 5,5 милиони луѓе на Инстаграм, освои многу мажи кои ѝ се додворуваат на оваа социјална мрежа со фотографии од островот Свети Вартоломеј.

Додека убавата 24-годишна Бразилка и нејзините пријатели уживаат на овој остров, од сите страни се слеваат коментари, но и лајкови.

Таа се сончаше на јахта што плови по Карипското Море, а на Инстаграм објави и сет фотографии, за нејзините обожаватели да видат како ужива.

loading...

Слични содржини