Актуелно
Почетна / Сцена / Сестрата на Нејмар направи вистински хаос на Инстаграм

Сестрата на Нејмар направи вистински хаос на Инстаграм

На сите им е добро познато кој е Нејмар, еден од најдобрите фудбалери во светот, а преку неговата слава се прослави и неговата сестра Рафаела Фико.

Атрактивната Бразилка со својот изглед го привлече вниманието на медиумите и јавноста од моментот кога се дозна чија сестра е.

View this post on Instagram

☀️

A post shared by Rafa (@rafaella) on

Очигледно свесна за нејзините „атрибути“, сега ги покажува на секој можен начин во овие летни денови, иако е речиси рана есен сега во Бразил.

View this post on Instagram

🔥

A post shared by Rafa (@rafaella) on

Сексипилната Рафаела деновиве ги воодушевува своите следбеници на Инстаграм објавувајќи жешки фотографии, од кои не се знае која е попровокативна.

View this post on Instagram

😊

A post shared by Rafa (@rafaella) on

loading...