Северина во гламурозно издание на јахта, еден детал им падна во очи на сите (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Пејачката Северина објави фотографија на социјалните мрежи на која позираше во гламурозно издание.

Таа уживаше на јахта, а многумина забележаа еден симпатичен детал.

Имено, пејачката носеше бела комбинација под која носеше зелен костим за капење. Комбинацијата ја комплетираше со сламена шапка со широк обод и очила за сонце.

Многумина го забележаа, а таа самата посочи во описот дека има торба со иницијали А и С. Иако не потврди, повеќето придружници шпекулираат дека буквите се однесуваат на нејзиното име и името на нејзиниот син Александар.

Слични содржини