Актуелно
Почетна / Сцена / Шанел ја остави топлес најскапата манекенка во светот (ВИДЕО)

Шанел ја остави топлес најскапата манекенка во светот (ВИДЕО)

Светскиот моден бренд „Шанел“ повторно успеа да го привлече вниманието со својата нова реклама. Лицето на брендот овој пат е најскапиот модел во светот за 2019 година Кендал Џенер. Девојката на НБА играчот, Бен Симонс остана топлес во промото видео, кое го сподели на својата сметка на Инстаграм.

Бринетата изгледа исклучително предизвикувачка со нараквици од чипка и додатоци, оставајќи многу малку на имагинацијата.

Постот собра над 3,4 милиони лајкови на Инстаграм од своите 135 милиони следбеници.

loading...