ШОКАНТНО ВИДЕО: Погледнете како се спаси девојче (6) откако падна од четврти кат

од Stefanija Kuzmanovska

Шестгодишно девојче падна од четвртиот кат во станбена зграда во Томск, Русија.

Нејзиниот пад е снимен од надзорните камери на зградата.

Камерите ја снимиле како паѓа во снегот пред зградата.

Станува, излегува од снегот и се враќа во зградата.

По падот била повикана брза помош. Девојчето ја поминало ноќта на преглед во болницата, но, како што подоцна објави здравствената администрација во Томск, таа не скршила ништо за време на падот.

Слични содржини