Штипјанка пријавила дека исчезнал нејзиниот 17-годишен син

од Vladimir Zorba

Жителка на Штип вчера пријавила дека исчезнал нејзиниот син, пренесуваат од Министерството за внатрешни работи.

„На 04.02.2023 во 20.00 часот во Полициската станица Штип, К.М.Е.(40) од Штип пријавила дека од дома се оддалечил нејзиниот син А.М.(17). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето“, додаваат од МВР.

Слични содржини