Сите ние сме Мирослав Илиќ: Твитер „изгоре“ поради 3.000 евра

од Stefanija Kuzmanovska

Мирослав Илиќ, кој во неодамнешното интервју за „Нова.рс“ изјави дека за нормален живот му се доволни 3.000 евра месечно, го „запали“ Твитер. Иако имаше и такви кои духовито се шегуваа, сепак имаше најмногу такви кои ја поддржаа изјавата на Илиќ, и зошто да не?

„Нова.рс“ издвои само некои од твитовите кои беа најинтересни.

loading...

Слични содржини