Актуелно
Почетна / Слајдер / Скопјанец го пронашол својот татко обесен во гаража

Скопјанец го пронашол својот татко обесен во гаража

„На 06.08.2020 во 15.15 часот во СВР Скопје било пријавено дека во скопско село 27-годишно лице во гаража го пронашло обесен неговиот 51-годишен татко“ соопштуваат од полиција.

Од лекар од Итна медицинска помош била констатирана смрт.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е дадено на обдукција.

loading...