Актуелно
Почетна / Слајдер / Скопјанец избоден во стомак во угостителски објект во Чаир

Скопјанец избоден во стомак во угостителски објект во Чаир

„На 31.05.2020 во 21.08 часот во СВР Скопје, од Градската општа болница „Св.Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив со повреди во неконтактибилна состојба бил донесен Е.Ј.(31) од Скопје“ велат од полицијата.

Според пријавеното дежурниот доктор констатирал дека повредениот се здобил со пет убодни рани во пределот на стомакот. Според добиените информации, Е.Ј. бил повреден во угостителски објект на ул.„Џон Кенеди“

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

loading...