Скопјанка нападната од вонбрачниот партнер на Бит Пазар

од Milan1
34 прегледи

– Вчера во 23.54 часот во СВР Скопје 20-годишна жена пријавила дека околу 16.00 часот на подрачјето на Бит Пазар била физички нападната од нејзиниот вонбрачен партнер А.М, информираат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Слични содржини