Скопјанка пријавила дека 54-годишна жена го нападнала нејзиното дете

од Milan1
1,3K прегледи

Скопјанка пријавила во полицијата дека во Ѓорче Петров, нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од 54-годишната Х.Р. од Скопје, по претходно недоразбирање.

– По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок, информираат од МВР.

Слични содржини