СКРИЕНА ПОРАКА? По веста за новото момче на Цеца, Вељко објави фотографија од Аркан

од Stefanija Kuzmanovska
646 прегледи

Цеца Ражнатовиќ и Богдан Срејовиќ неодамна ја започнаа својата врска, која очигледно повеќе не ја кријат од јавноста.

Уште кога јавноста дозна за нив, сите се прашуваа како Анастасија и Вељко ја прифатија оваа љубовна врска.

Анастасија го следи Богдан на Инстаграм, што може да се толкува како ќерката да ја поддржала врската на нејзината мајка.

Сега, Вељко за првпат се огласи на Инстаграм откако оваа вест се појави во јавноста.

На големо изненадување, тој објави слика на неговиот татко Жељко Ражнатовиќ Аркан и стави круна по сликата.

Инаку, тој и Богдан не се следат на социјалната мрежа Инстаграм, за разлика од неговата сестра.

Слични содржини