Смилевски: Со огранокот на Алтернатива се сложивме за најдоброто за општина Бутел

од Берта Китинска

Кандидатот на СДСМ за градоначалник на општина Бутел, Велимир Смилевски на својот Фејбук профил информираше дека одржал состанок со огранокот на Алтернатива кои ќе го поддржат на локалните избори.

-На состанокот со огранокот на Алтернатива се сложивме за најдоброто за општина Бутел, за сите граѓани, напиша Смилевски.

Слични содржини