Актуелно
Почетна / Сцена / Софија Вергара денеска наполни 48 години

Софија Вергара денеска наполни 48 години

Актерката Софија Вергара денеска го прослави својот 48-ми роденден, а и понатаму може да се пофали со својот изглед, на кој многу помлади колешки би можеле да ѝ завидат.

Софија сподели фотографии на својот Инстаграм каде на своите следбеници им покажа како го одбележува роденденот.

Имено, таа го помина денот во природа со семејството и кучињата.

loading...