Сообраќајка кај Драчево: Двајца повредени, интервенирала и противпожарна екипа

од Берта Китинска

Утрово кај Драчево се случи тешка сообраќајна несреќа во која се повредени две лица.

Покрај полицијата на терен интервенирала и противпожарн екипа.

Повеќе детали наскоро.

Слични содржини