Актуелно
Почетна / Слајдер / Сообраќајка во Автокоманда, автмобил се преврте на кров

Сообраќајка во Автокоманда, автмобил се преврте на кров

Утрово на влезот во населбата Автокоманда се случи тешка сообраќајна несреќа.

На булеварот Александар Македонски на излезот од Скопје се превртел автомобил со битолски регистарски таблички.

Засега се уште нема подетални информации, како дошло до несреќата и дали има повредени во истата.

loading...