Сопругата на водителот Огњен Амиџиќ во жешко издание во костим за капење (ФОТО)

од Stefanija Kuzmanovska

Поранешната манекенка Данијела Димитровска (34) отсекогаш важела за една од најзгодните јавни личности на српската сцена, што е потврдено и од најновите фотографии на социјалните мрежи.

Сопругата на водителот Огњен Амиџиќ ги почасти своите следбеници на Инстаграм со жешки фотографии во костим за капење.

Данијела позираше на плажа, а нејзиното витко тело беше во прв план.

loading...

Слични содржини