Совршена линија на Кејт Хадсон – актерката објави фотографија на плажа

од Stefanija Kuzmanovska

Иако наполни 42 години и роди три деца, Рајдер, Бингам и Рани, актерката Кејт Хадсон сепак може да се пофали со витка линија.

Симпатичната актерка, позната по негувањето на својот природен изглед, и не разубавување на фотографиите што ги објавува на Инстаграм со Фотошоп и филтри, беше подготвена да застане пред објективот во костим за капење без двоумење.

Имајќи предвид дека на коментарите за нејзиниот изглед, начинот на облекување, па дури и изборот на партнер не им придава значење, не е ни чудно што ќерката на холивудската дива Голди Хоун долго време ја носи титулата „божица на опуштеноста“.

Слични содржини