Спасовски: Посветени сме на брзо разрешување на оваа ситуација

од Берта Китинска

Изразувам најдлабоко сочувство до семејствата и блиските на починатите во пожарот во тетовскиот Ковид Центар и посакувам брзо закрепнување на повредените, напиша на Фејсбук, министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски

Посветени сме на брзо разрешување на оваа ситуација, напиша Спасовски .

Слични содржини