Српска пратеничка рапува во Собранието! (ВИДЕО)

од Stefanija Kuzmanovska

Пратеничката од редовите на СПС, Јелена Михајловиќ изведе музички перформанс во српскиот Парламент, рапувајќи на крајот од нејзината презентација.

Погледнете како изгледаше тоа, како и реакцијата на претседателот Ивица Дачиќ во видеото:

loading...

Слични содржини