Актуелно
Почетна / Сцена / Странски медиуми: Амал го избрка Џорџ Клуни од куќата

Странски медиуми: Амал го избрка Џорџ Клуни од куќата

Актерот Џорџ Клуни и неговата 16 години помлада сопруга Амал често се тема на странски медиуми поради нивната бурна врска.

Имено, оваа славна двојка наводно веќе некое време има проблеми во бракот, а сè започнало кога требало да одлучат дали животот ќе продолжи во Лос Анџелес или ќе се преселат во Лондон кога тригодишните близнаци ќе почнат на училиште.

Локалните медиуми постојано шпекулираат дека двајцата наскоро би можеле да стават крај на бракот поради честите несогласувања, а како што сега известуваат, се чини дека навистина му дошол крајот, бидејќи Амал го избркала актерот од куќата откако тој не сакал ни да размисли за нејзината идеја за уште едно дете.

Двојката неодамна наводно се скарала толку жестоко што Клуни веднаш ја напуштил куќата каде што моментално живеат и не живеат заедно веќе еден месец.

loading...