Актуелно
Почетна / Архива на ознаки: (страница 4)

Архива на ознаки:

Се погласни се гласините околу новото момче на Кајли Џенер

Само еден месец откако раскина со таткото на своето дете, Травис Скот, Кајли продолжила понатаму. Кајли често ја гледале до раперот Дрејк, па така, се погласни се гласините дека нивното пријателство прераснало во нешто повеќе. Како што пренесуваат светските медиуми, благодарение на извори блиски до Кајли, се чини дека славната …

Повеќе

Kaјли Џенер мета на  опседнат обожавател

Најмладата милијардерка и реалити ѕвезда Кајли Џенер, мораше да побара забрана за пристап поради еден опседнат обожавател кој доаѓал кај нејзе дома и ѝ тропал на вратата. Насилникот се искачил на ридот и влегол во имотот на Кајли кој е сместен во една затворена заедница, резиденцијално подрачје на богати станари. …

Повеќе

Малата Сторми за Ноќ на вештерките маскирана како мајка ѝ (ФОТО)

Како една од најмладите милијардерки во светот ја маскира својата ќерка за Ноќ на вештерките? Нормално, исто како неа. На Инстаграм Кајли објави фотографија од малата Сторми Вебстер облечена во креација иста како онаа со која Џенер се појави на годинашнта Мет гала, секако вклучувајќи ја и виолетовата перика. Фотографијата …

Повеќе

Кајли Џенер го покажа своето тело по раѓањето

Откако реалити ѕвездата Кајли Џенер ја роди својата ќерка Сторми во февруари, таа продолжи да го покрива своето тело со пошироки алишта. Помладата сестра на Ким Кардашијан одлучи да му покаже на светот дека нејзиното тело е во многу добра форма, недели по раѓањето. Џенер постави кратко видео на нејзината …

Повеќе