Актуелно
Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

Младата пејачка има корона: Излегував единствено до продавница!

Дека коронавирусот не бира кого ќе зафати, докажаа и бројни познати личности кои успеаја да се заразат. Една од нив е американската кантри ѕвезда Кели Шор. Пејачката на социјалните мрежи сподели дека е позитивна, иако три недели минала во карантин, а изглегувала повремено во продавница. – Се чувствувам подобро, но …

Повеќе

Доли Партон: Никогаш не облекувам иста облека два пати

Само може да претпоставиме колку голем е гардероберот на 72-годишната Доли Партон и какви модни богатства има во него, по нејзината изјава, дека никогаш не облекува иста облека два пати. „Оваа блуза со која сум во моментов, откако интервјуто ќе заврши, ќе биде собрана и заклучена во гардеробер, за никогаш …

Повеќе