Актуелно
Почетна / Архива на ознаки:

Архива на ознаки:

Меган Маркл изненади со бојата на фустанот и потврди голем моден тренд за оваа пролет

Пред заминувањето од Лондон, поранешната војвотка од Сасекс имаше уште една кралска обврска. Иако се пишуваше дека мисата по повот Деновите на Комонвелтот е нивната последна официјална задача, Мега и принцот Хари во тајност се сретнаа со членовите на здружението на Комонвелтот на кралицата и на својот Инстаграм профил споделија …

Повеќе