Актуелно
Почетна / Архива на ознаки: (страница 3)

Архива на ознаки:

Раперот со неговата девојка приредија шоу за камерите, ѝ испаднаа градите

Тејлор Свифт триумфираше на вчерашното доделување на American Music Awards со шест освоени награди, но поголемото внимание на црвениот тепих го привлече младиот рапер Рич д Кид и неговата партнерка Тори Брикс, кои приредиле вистинско шоу за камерите. 27-годишниот рапер и неговата девојка покажаа недолично однсување на црвениот тепих, за …

Повеќе

Како изгледа Кира Најтли изгледа еден месец по породувањето?

Кира Најтли го имаше првиот јавен настап еден месец по раѓањето на своето второ дете. Поводот беше премиерата на филмот „Официјални тајни“ во кој таа игра една од улогите, а наскоро ќе почне да се прикажува по светските кина. Ѕвездата од „Пиратите од Карибите“ и „Гордост и предрасуди“ се појави на …

Повеќе

Бијонсе заблеска во златен фустан

Бијонсе  која се појави на црвениот тепих за отворањето на филмското студио „Тајлер Пери“ во Атланта, заблеска во полн сјај додека позираше во златниот тесен фустан од арапскиот дизајнер Јусеф Ал Јасми. Нејзиниот изглед беше надополнет со дијамантски обетки и светло црвен кармин. На настанот присуствуваше и мајката на Бијонсе …

Повеќе