Актуелно
Почетна / Хроника / Татко физички нападнал соученик на неговиот син

Татко физички нападнал соученик на неговиот син

Татко физички нападнал 12-годишен соученик на неговиот син, вчера во Скопје, соопшти МВР.

„Вчера во СВР Скопје, Т.Р.(41) од Скопје пријавила дека околу 11.30 часот во училиште на булеварот АСНОМ во Скопје нејзиниот 12-годишен син бил физички нападнат од татко на негов соученик од Скопје“ велат од полиција.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

loading...