Актуелно
Почетна / Спорт / Таткото на Ванда Нара за Икарди: Со него е поради парите

Таткото на Ванда Нара за Икарди: Со него е поради парите

Андрес Нара, таткото на Ванда Нара, рече дека неговата ќерка можеби е во врска со напаѓачот на ПСЖ, Мауро Икарди само за неговите пари. Како што е познато, Аргентинката го остави својот сопруг Макси Лопез, со кој има три деца, за да започне врска со Икарди, на кого веќе му роди 2 деца.

„Ми се чини дека Ванда треба да го следи примерот на нејзината сестра Заира. Мојот однос со Заира е целосно спротивен од односот со Ванда. Покрај тоа, никогаш не сум побарал од Заира да ми помогне да ги средам односите со Ванда, не сакам да ја вклучам во ова“, изјави Андрес Нара за радио „Митре“.

„Ванда е изгубена во слава и пари. Дали е вистина дека таа е со Икарди заради пари? Интересот за пари е секогаш таму, создава услови за љубов. Ако Икарди не беше фудбалер … Што можам да кажам? „Но, вреди да се напомене дека тој не би ја забележал доколку не беше убава и сензуална“, рече таткото на секс-бомбата.

loading...