Тешка сообраќајка пред клучката кај Ѓорче, автомобил превртен на кров (ВИДЕО)

од Vladimir Zorba
386 прегледи

Тешка сообраќајка вечерва се случи пред клучката кај Ѓорче Петров, на автопатот од правец Тетово – Скопје.

Автомобилот е превртен на кров, а во моментов сообраќајот се одвива со потешкотии.

Полицијата е на терен, а засега нема информации за повредени или починати лица.

Р.Т.
Видео: Локално

Слични содржини