Тешка сообраќајна несреќа на влезот во Тетово

од Берта Китинска

Тешка сообраќајна несреќа се случи денеска пред влезот во Тетово во близината на патарината.

Според информациите во медиумите неофицијално има и жртви.

Повеќе информации наскоро.

Фото: Принтскрин/Алсат

Слични содржини