Тинејџер силувал малолетно момче

од Nikola Popovski

Жена од струмичко село вчера пријавила дека 16-годишник од истото село извршил обљуба врз нејзиниот малолетен син.

„На 17.09.2020 во 17.54 часот во СВР Струмица, жена од струмичко село пријавила дека 16-годишник од истото село извршил обљуба врз нејзиниот малолетен син“, соопштуваат од МВР.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

loading...

Слични содржини