„Толку неприродно“: Ким Кардашијан објави ФОТОГРАФИЈА од собата на Норт и наиде на критики

од Stefanija Kuzmanovska

Ким Кардашијан е нашироко прозивана на мрежите откако се појави фотографија од нејзиниот дом, поточно од собата на нејзината ќерка Норт.

Од коментарите се гледа дека на луѓето не им се допаѓа што се е во иста боја.

И додека многумина веруваат дека Ким сакала да создаде „бајка“ за својата ќерка, многумина ја осудија.

„Ова е претерување, се е толку неприродно“, „Како и во се останато, се е претерано“, „Бајка, но морничава“, се само дел од коментарите.

Слични содржини