Триковите на најплатената манекенка за совршено лице ќе ве воодушеват (ВИДЕО)

од Vladimir Zorba

Кендал Џенер, најплатената манекенка на светот, ги воодушеви своите фанови деновиве со својата мистериозна „рутина за убавина“ за совршен изглед на лицето.

Таа објави видео на Јутјуб во кое детално објасни како се грижи за своето лице, како и какви препарати користи.

Покрај хидрантните маски и додатоци од авокадо, таа детално објасни и како работите што ги користи влијаат на нејзиното лице.

Видеото можете да го погледнете подолу:

Слични содржини