Актуелно
Почетна / Сцена / Цеца без шминка во невидено издание, начинот на кој нејзиниот син Вељко ја бодри е хит (ВИДЕО)

Цеца без шминка во невидено издание, начинот на кој нејзиниот син Вељко ја бодри е хит (ВИДЕО)

Вељко Ражнатовиќ сподели видео од популарната мајка Цеца и ги натера сите да се смеат на социјалните мрежи.

Тој го „фати“ моментот во дневната соба додека Цеца напорно работеше на нејзината линија, па затоа ја храбреше цело време да не се откажува. Цеца се насмевна и во еден момент му покажа на Вељко да престане со снимањето.

– Кини, ајде, така-така-така. Океј, чекор напред, чекор понатаму, чекор понатаму … браво, мамо! – викаше Вељко Ражнатовиќ додека ја снимаше мајка си.

loading...