Актуелно
Почетна / Сцена / Цеца и Јована Јоксимовиќ се разиграа на прославата на Бајрам кај Харис Џиновиќ (ВИДЕО)

Цеца и Јована Јоксимовиќ се разиграа на прославата на Бајрам кај Харис Џиновиќ (ВИДЕО)

Харис Џиновиќ синоќа собра пријатели и колеги во неговиот дом за да го прослави Бајрам, добро друштво не недостасуваше.

На прославата присуствуваа Цеца Ражнатовиќ и Жеjко Јоксимовиќ со сопругата Јована, како и многу други, а женскиот дел од тимот плени со својот изглед и одлично расположение.

Жељко го зеде и микрофонот, создавајќи одлична атмосфера заедно со Харис, а Цеца и Јована танцуваа на масата една до друга со големиот хит на Харис „Тражи“.

Сопругата на Харис, Мелина Џиновиќ, блескаше во зелен фустан и исто така сними сè со својот мобилен телефон.

loading...