Актуелно
Почетна / Сцена / Цеца каква досега не сме ја виделе: Со изгледот ги воодушеви сите (ФОТО)

Цеца каква досега не сме ја виделе: Со изгледот ги воодушеви сите (ФОТО)

Цеца на Инстаграм објави нова фотографија од неа, во провокативен златен фустан кој многу повеќе открива, отколку што покрива.

Таа позираше во златен мини фустан со длабоко деколте, а фризурата и модните детали многу потсетуваат на трендовите од 90-тите. Она што е сигурно е дека фолк-дивата одлично „се носи“ со својата возраст и не дозволува да се почувствува остарено во ниту еден миг.

loading...