Цеца се соблече: Сите гледаат во бикините и прекрстените нозе (ВИДЕО)

од Nikola Popovski

Српската турбо-фолк ѕвезда, Цеца Ражнатовиќ ужива во Црна Гора по спектакуларниот концерт што го одржа во дискотека во Будва, а многумина остави без здив со фотографиите во бикини.

Цеца е на одмор со својата ќерка Анастасија Ражнатовиќ, а поради видеото од лежалката многу луѓе останаа без зборови поради беспрекорниот изглед на фолк-ѕвездата.

Ражнатовиќ носела бикини со пеперутки, а додека се сончалана лежалка, а некој ја снимал од глава до пети.

Цеца лежерно разговара додека нејзините нозе се прекрстени, а потоа ги почести сите со идентична сцена како во филмот „Ниски страсти“ со Шерон Стоун, но овој пат само во бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)

„Девојко“, „Сè гори“, „Дали е реално ваква риба да има внук?“, „Цецо, грмиш“, „Тело за медалја“, „Какви нозе“, „Мачка и пол“ , се дел од коментарите на социјалната мрежа Инстаграм.

Слични содржини