Украден сеф со пари од обложувалница на Бит Пазар

од Aleksandar Petrovski

На 26.10.2020 во 3.40 часот во СВР Скопје било пријавено дека на подрачјето на Бит Пазар, насилно било влезено во спортска обложувалница и бил одземен сеф со пари.

Се работи на расчистување на случајот.

 

loading...

Слични содржини